¨
výrobci

Ochutnejte naší kávu

 Zmrzlinárna Nymburk    Férová palačinkárna

HISTORIE

Káva je spojena s rodinnou tradicí již od roku 1960, kdy Merlin Oddene, zakladatel společnosti, pracoval jako prodejce kávy.

Roku 1987, Oddene na základě vlastní receptury vytvořil značku Brao Gold a Brao Silver. O rok později, pak připravil kávu té nejvyšší kvality. Kávu s výraznou osobností, Mrs.Rose.

Následující roky společnost i trh s kávou rostl a to i díky jedinečné pražírně kávy v Trevisu. I proto je Treviso považováno za hlavní město světové kávy. Denně se zde sjíždí káva z celého světa a pak se následně praží. Spolupráce s certifikovanou laboratoří v Terstu navíc umožňuje společnosti vyrábět kávu s certifikací „Espresso Italiano di Qualità“, která označuje vysoce kvalitní kávy.

Dnes je Brao značkou kávy, která je dobře známá v celém regionu Trentino a oblasti Triveneto. Společnost i nadále vyznává stejné hodnoty, které v počátcích pomohly k jejímu úspěchu: péče, pozornost, podpora a kvalita. Docela jednoduše značka vysoké kvality, zaručující výbornou kávu.

X

Tento e-shop využívá cookies. Jejich používání potvrďte tlačítkem "SOUHLASÍM" nebo zvolte "NASTAVIT" pro Vaše preference nastavení cokkies.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím